Szczepienie przed operacją tympanoplastyczną

Witam, we za miesiąc czeka mnie operacja tympanoplastyki. w 1999 r. otrzymałam 3 dawki szczepienia przeciw żółtaczce. Wczoraj odebrałam wynik P-ciała p/HBs i jest on dodatni >10. Czy powinnam się w związku z tym doszczepić Pozdrawiam Renata
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, poziom przeciwciał anty-HBs >10 potwierdza odporność. Dodatkowe szczepienie nie jest u Pani konieczne. Proszę pamiętać zabraniu ze sobą wyniku badania i przedstawienia go podczas przyjęcia do szpitala.