Szybkie przetłuszczanie włosów i potliwość

Witam, często mi się przetłuszczają włosy po około 4-5 godzin od umycia są już tłuste wyglądają jakbym ich tydzień nie myła co robić?Dodam że często się pocę, i czuje się z tym niekomfortowo

Proszę udać się na wizytę do endokrynologa, lekarz zleci odpowiednie badania.

Na nadpotliwość jeśli po badaniach i odpowiednim leczeniu będzie potrzeba można zastosować zabiegi z botoxem na nadpotliwość.

Proszę umówić się do dermatologa. Częstym błędem jest stosowanie zbyt przesuszających skórę głowy produktów. Ta wówczas wydziela nadmiar sebum i koło się zamyka.