Szybsze męczenie się a badanie D-dimerów

WITAM ,mam 60 lat od 4 m-cy zaczęłam się męczyć nawet przy szybszym chodzeniu a teraz nawet w spoczynku ,robiłam d-dimer (ICD-9;G49) wynik 0,95 norma 0,oo-0,50 czy mam się martwic .Dziękuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.