Tabletki Penilarge na powiększanie penisa

Mam pytanie a mianowicie czy skuteczne na powiększanie penisa są tabletki PENILARGE ?
ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog

Reklama dzignia handlu.Nie znam tego leku zpewne jst to tzw suplement diety. O ile wiem wielkosc tej czesci ciala uwarukowana jest zapisem w genomie danego pacienta. POnoc zabiegi powikszania wykonuja gdzies w USA i moze w Azji a bardziej chodzi po pogrubienie niz o wydluzenie, .ALe nalezy do tych zabiegow podchodzic z ostroznascia bo jest to dosc delikante instrumentu i moze byc potem poroblem zprawidlowa erekcja,Proponuje porozmawiac z lekarzem urologiem