Terapia Axotretem a wypadanie włosów

Po zakończonej terapii Axotretem pojawił się u mnie problem z wypadaniem włosów. Czy po ustąpieniu włosy odrosną? (pod względem gęstości wrócą do stanu przedkuracyjnego?)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje szansa na powrót włosów do formy sprzed kuracji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.