Tętniaki tętnicy środkowej mózgu u 40-letniej kobiety

Mam 2 tętniaki tętnicy środkowej mózgu wielkości ok. 4x7 mm po stronie prawej i 3x4 mm po stronie lewej.Układ komorowy bez cech ucisku i przemieszczenia.Rowki sklepistości i zbiorniki płynowe zachowane. Mam czasem problemy z równowagą, zawroty głowy, szumy w uszach i zamglony obraz. Jaka metoda leczenia byłaby najlepsza?Czy powinnam podjąć leczenie w trybie pilnym?Czy można embolizować te tętniaki?Jestem kobietą, mam 40 lat.

Prosze zgłosić się na konsultację do neurochirurga lub neuroradiologa zabiegowego.
Leczenie zależy od wielu innych czynników niż opisane przez Panię powyżej np od kształtu tętniaka.
Specjalista zdecyduje o dalszym postępowaniu.