Tetralysal a poprawa stanu skóry

Dobry wieczór, od 3 tygodni zażywam Tetralysal, pilnuję diety, ale niestety nie widać znaczącej poprawy na twarzy. Wciąż jest bardzo czerwona, skóra się łuszczy, widać ciągle białe krostki. Ponadto zalecono smarowanie twarzy detreomycyną i baneocinem.Czy po tak długiej kuracji antybiotykiem nie powinno być dużo lepiej?

Witaj, niestety efekty widoczne są dopiero po około 3 miesiącach stosowania, nie tygodniach, najczęsciej mniej więcej około 10 tygodnia pacjenci mówią o widocznej poprawie, Terapia też najczęsciej obejmuje wielokrotność 3 miesięcy a trwa nawet do póltora roku. Czekaj cierpliwie i nawilżaj skórę przynajmniej raz dziennie- nadmierne wysuszenie spowoduje wieksze prawdopodobieństwo drobnych ranek czy infekcji.
Masci zalecone najlepiej stosować na noc a na dzien swój zwykły krem nawilżający.