Torbiel 8-9 mm wykryta w badaniu USG jamy brzusznej
Witam serdecznie. W 2012 r mailam wykonane badnie usg jamy brzusznej jako badnie kontrolne po usunietym 4 lata temu znamieniu (Clark I Breslaw mniej niz 0.5 mm).USG wykazalo torbielke 8mm na watrobie, nie budzaca niepokoju lekarza wykonujacego badanie.USG powtorzylam w kwietniu 2014- torb5ielka 9 mm, ponownie nie budzaca niepokoju lekarza wykonujacego badanyie.Ja jednak zastanawiam sie czy to faktycznie nie grozne? z gory dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisana torbiel najpewniej rzeczywiście nie stanowi powodu do niepokoju. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą hepatologiem.