Torbiel pajęczynówki w okolicy spływu zatok żylnych

Witam, ostatnio miewam zawroty głowy w prawą stronę, mdłości i bóle głowy w ok skroni, czoła oraz tył głowy. Niedawno znalazłam kartę z 2004 r. gdzie pisze że mam torbiel pajęczynówki w okolicy spływu zatok żylnych o średnicy 19 mm oraz polipowate zgrubienie błony śluzowej w zatoce klinowej po stronie lewej o średnicy 25 mm - zmiany zapalne. W 2004 leżałam w szpitalu 2 tyg z powodu ospy wietrznej (wtedy wystąpiły wymioty, gorączka oraz zawroty). Czy możliwe że to ten torbiel i czy to poważne?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć, konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza neurologa.