Torbiele na przydatkach u 51-letniej kobiety

Podczas badania Usg chirurg stwierdzil u mnie torbiele na obu przydatkach o wym. 2,3 cm podczas badania bylam w 13 dniu cyklu i mialam miesiaczke od 13 dni ,o czym to moze swiadczyc

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli ma Pani krwawienie trwające prawie dwa tygodnie to powinna się Pani zgłosić na wizytę do ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie prze lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zdecydować o konieczności wykonania dodatkowych badań.