Tyłozgęcie macicy i cztery poronienia

Witam. Jestem po 4 poronieniach z tylozgieciem macicy.Obecnie staram się z mężem o dziecko bez rezultatu. Moje pytanie to czy ma to sens. Czy uda mi się kiedyś zajść w ciąże i ja donosić? Co mogę zrobić żeby się udało?
Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania Lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa najlepiej zajmującego się wspomaganiem rozrodu.