Ucisk brzucha pod żebrami i problemy trawienne

Witam.moim problemem jest ucisk brzucha po prawej stronie pod zebrami czuje tak jakbym cos tam miala cos co mi zawadza do tego bol nisko po lewej stronie no spa niepomogla.dodam tez ze od dobrych kilku lat mam problemy trawienne.czsem przez kilka dni nimd moglam sie wyproznic.do tej pory mialam robione badanie usg niby wszystko ok,ale dolegliwosci nid ustepuja.5lat temu mialam ostre zapalenie trzustki martwie sie co moze byc przyczyna?jakie badania zrobic zeby stwierdzic co mi dolega

Witam! W tej sytuacji zdecydowanie polecam wizytę u gastroenterologa, który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi badanie kliniczne i pokieruje całością diagnostyki. W związku z uczuciem dyskomfortu w podbrzuszu warto również wybrać się na rutynowe badanie ginekologiczne.