Uczucie gorąca po zabiegu zamykania rumienia IPL.

Witam. Jestem już po pierwszym zabiegu zamykania rumienia IPL. Zabieg był dosyć bolesny, w momencie jak Pani "strzelała" czułem jak bym dostawał gorącym żelazkiem. Czy jest to normalne? Po zabiegu twarz była rozgrzana przez jakieś 2 godziny, wieczorem w niektórych miejscach była troszkę napuchnięta. Na drugi dzień wszystko już było ok. Pani jeszcze powiedziała, że musi omijać pieprzyki, dlaczego?

Bo takie są zasady!!! Nie , wiem , co rozumie Pan pod słowem ,"pieprzyki" , ale jesli specjalista je omijal , tzn. , że wie coś nt. uaktywnienia znamion barwnikowych p/wpL zamykania rumienia IPL zż , PROSZE Z NIM TO OMÓWIĆ!!! zż