Uczucie pełności w brzuchu i bóle jajników

Witam, mam 22 lata. Zaczęło się od bóli jajników(raz z jednej raz z drugiej) częściej bolał prawy, później doszło uczucie pełności i ból w podbrzuszu, bóle pleców(najbardziej w na dole), czasem nudności, dzisiaj doszedł nowy objaw lekkie jakby rwanie w pochwie ale nie cały czas, czasami boli pulsująco w szyi w dole obojczykowym i pachwinach. Trwa to już dwa tygodnie, zapisałam się do ginekologa ale bardzo się martwię, proszę o pomoc co mi może być?

Piotr Pilarski

Dobrze Pani zrobiła zapisując się do ginekologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.