Uczucie pieczenia na wysokości miednicy a rezonans
Chcę wykonać rezonans,ale nie wiem, jaką część powinnam zbadać. Kilkanaście lat temu siadałam na ziemi. Wówczas coś przeziębiłam, nigdy nie zostało to zdiagnozowane. Badania ginekologiczne wyszły dobrze. Innych sensown. nie wykonano. Problem trwa. Odczuwam na wysokości miednicy palenie, jak siedzę ucisk jest większy, pali mocniej, ale nie boli. Mam wrażenie, jakby gdzieś tam był stan zapalny, jakby mięśnie czy stawy (tkanki miękkie) mnie paliły, mam silne pragnienie. Co powinnam zbadać?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Mit samonaświetlania jako przyczyny nowotworów
Witam serdecznie,
W takim przypadku zaleca się badanie MRI miednicy. Ale wybór metody diagnostycznej należy bezwzględnie do lekarza. Badanie też wykonuje się na podstawie skierowania lekarskiego. Dlatego sugeruję udać się do lekarza prowadzącego w celu konsultacji Pani objawow oraz ewentualnie o metodzie badania.
Pozdrawiam