Uczucie spuchnięcia po pracy

Witam .Mam pytanie po 8godz pracy w ciaglym ruchu czuje sie spuchnieta pelna jakbym byla nadmuchana a w dzien wolny jest normalnie .Co moze byc przyczyna i co zrobic by tak niebylo czy to wida sie zbiera i czy mozna brac furosemid z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane niewydolnością naczyń kończyn dolnych. Wskazana jest wizyta u lekarza.