Uczucie zmęczenia, osłabienie i nieostre widzenie
Dzień dobry,chciałam zapytać co może być przyczyną takiego stanu jakbym była pijana,nasila się to zwłaszcza pod wieczór,dokucza mi wtedy uczucie zmęczenia,ziewanie,osłabienie i nieostre widzenie.Morfologia z rozmazem wyniki dobre,prześwietlenie kręgosłupa szyjnego lordioza bez zmian w kręgach,usg dopler szyjnych o nieco obniżonym przepływie w żyłach kręgowych.Jakie badania jeszcze wykonać ponieważ lekarz rodzinny nie ma pomysłu co dalej?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez poznanie wyników, badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.