Uczulenie na substancje zapachowe w antyperspirantach

Witam! Chciałabym zapytać co mogłabym stosować pod pachy przeciw poceniu. Jestem uczulona na substancje zapachowe także wszystko co w drogerii odpada. W aptece próbowałam tez produktów takich jak etiaksil,vischy, naturalny kamień alun. Wszystko albo mnie swędzi i piecze albo w przypadku kamienia-bezskuteczne. Dodam też, że nie chciałabym stosować tabletek przeciw pocenie. Czy możecie mi pomóc i podać jakieś skuteczne produkty?

Czy próbowała Pani Medispirant? Jeśli nie pomoże to rozwiązaniem jest zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Koszt w naszym gabinecie 1300zł, efekt do roku bez pocenia.