Uporczywe swędzenie blizny po operacji wyłuszczenia torbieli jajnika

Witam. 26 listpada przeszlam operacje metoda tradycyjna cieci nad spojenien lonowym,wyuszczenia obustronnych torbieli jajnika. Minie juz niedlugo 5 miesicy od operacji,a blizna ciagle mi dokucza,otóż chodzi o to,ze uporczywie swedzi. Przciez stan gojenia juz sie chyba zakonczyl,nieprawdaz.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.