Urodzenie wcześniaka w 32. tygodniu ciąży a błąd w obliczeniach daty porodu

witam, urodziłam wcześniaczka w 32 tyg ciąży, po urodzeniu miał wage 2700 i wzrost 50cm, lekarze mowili ze to bład przy wyliczaniu terminu porodu, ze niepowinien byc wcześniakiem, Czy to możliwe?

Witam. Tego typu sytuacja jest jak najbardziej możliwa. Najważniejsze jednak by dziecko rozwijało się zdrowo i pozostało pod okresową kontrolą pediatrów.