USG doppler żył lewej kończyny

Proszę o interpretacje wynikow usg-DOPPLER ŻYŁ LEWEJ KOŃCZYNY DOLNEJ.Żyła odpiszczelowa i odstrzałkowa prawidłowej średnicy.Aparat zastawkowy sprawny.Niewielkie żylaki na tlno-przyśrodkowej powierzchni dolnej połowy goleni.W świetle żylaków nie znaleziono skrzeplin.Ściany żylaków bez zmian zapalnych.Niesprawny perforator bezpośredni,7cm nad kostką przyśrodkową.Żyły układu głębokiego i zatoki żylne mięśni łydki o prawidłowej morfologi.Przepływy w normie.Dodam że puchną mi obie nogi przy kostkach.

Lek. Tomasz Budlewski

Dobrze, rozumiem, że jest to tylko część Pani wyniku usg-d. Niestety przy tak skąpym opisie oraz braku możliwości dopytania się o inne objawy być może występujące u Pani nie jest możliwe postawienie jakiegokolwiek rozpoznania oraz radzenia co z tym dalej robić. Proponuję wizytę w gabinecie lekarskim. W trakcie badania oraz analizy badań dodatkowych w tym usg-d będzie możliwe określenie prawdopodobnej przyczyny.