USG trzustki do analizy

Bardzo proszę o wyjaśnienie terminów, które pojawiły się w opisie USG trzustki: - BDJPMN - JPMN - zmiana bezechowa - różnica echogeniczna - bezechowość 161 mm x 12,7 mm Z góry bardzo dziękuję :)

Piotr Pilarski

Opis wskazuje na torbiel trzustki. Skrótów BDJPMN-JPMN nie jestem w stanie rozszyfrować. Proszę zapytać się lekarza wykonującego badanie.

Pozdrawiam.