Usunięcie żylaka oczodołu

Witam serdecznie.Mamy problem z żylakiem oczodołu.Zdjadnozowano go ponad rok temu u mojej żony,ale nikt nie chce sie podjąc jego usuniecia.Poprostu okulista wysyła do otolaryngologa,a on z powrotem do okulisty.Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W zależności od dokładnego umiejscowienia, leczeniem operacyjnym tego typu zmian zajmują się okuliści lub otolaryngolodzy. Jeśli jednak nie chce się tego podjąć ani jeden, ani drugi specjalista z którym się Państwo konsultowali, sugeruję ponowną konsultację w ośrodku referencyjnym, tj. w najbliższej Klinice uniwersyteckiej.