Utrata wagi ciała i badania kontrolne

Witam Przez lata moja waga stala w miejscu - 150kg (193cm wzrostu, 30lat). Po podjęciu nowej pracy, w ktorej maszeruje nawet kilkadziesiąt kilometrów dziennie) waga w dwa miesiące spadła do 115kg. Mam apetyt, nie potrzebuje jeść tyle ile kiedyś. Rodzinny - morfologia OK, minimalna niedoczynność - nie biorę już hormonów tarczycy. Od 5 miesięcy waga stoi na 115kg. Czuję się dobrze, kondycja plus, nie palę już papierosów, nie piję ponad "normę". Jakie badania profilaktyczne zrobić? Pozdrawiam.

Witam! W związku z tym, że Pani masa ciała nadal przekracza górną granicę normy wskazane jest oznaczenie poziomu glukozy na czczo i wykonanie lipidogramu,