W jaki sposób inny od pełnego stosunku można zajść w ciążę?

Spóźnia mi się okres. miałam dostać wczoraj.nie ma go.Mam tam mokro. Czuje taki jakby śluz. nie było stosunków, pettingu,jedynie się ocieraliśmy przez ubrania podczas gdy nasienie znajdowało sie w jego spodniach.raz też w dni plodne dotknal mnie tam, przez majtki i rajst, byłam podniecona, majtki mokre bły, byl sluz plodny(zdjelam siebie majtki i rajst.po ok2.5h). dotyk.tez pleców i brzucha. czy mogly przejsc plemniki? lub podczas prysznica (7h po dotyk) splynac tam z woda spod prysznic.?)
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości to proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.