W jaki sposób leczy się próchnicę w jedynkach?

Witam, otóż mój problem brzmi. Mam malutką dziurkę między jedynką a dwójką, nie wiem jak wygląda leczenie próchnicy w jedynkach, stąd moje pytanie, przy takiej sytuacji jakie leczenie wchodzi w gre? :))

Dzień dobry!
Wielkość ubytku to rzecz względna... Panu może się wydawać,że to malutka dziurka ,ale tylko dentysta może to fachowo ocenić! Leczenie w zębach przednich wygląda tak jak w tylnych... Jeśli to ubytek,niezbędne jest jego otwarcie i wyczyszczenie przy pomocy wiertła oraz wypełnienie odpowiednim materiałem!
Pozdrawiam.