W jaki sposób można odchudzić kolana?

Witam. Mam 12 lat i bardzo nie podobają mi się moje nogi. Nie uważam , że są za grube wprost przeciwnie, jedynie grube są tylko kolana. Jak można je odchudzić, jakimi ćwiczeniami ? Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy.

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Opis ćwiczeń fizycznych znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl. Jednak nie ma konkretnych ćwiczeń przeznaczonych jedynie na tą partię ciała. Twoje ciało jest w okresie zmian, więc nie należy specjalnie przejmować się wyglądem niektórych części ciała. Rośniesz, dojrzewasz zatem wszytko może się jeszcze zmienić.

Odchudzanie obejmuje cały organizm i jest sprawą indywidualną, które jego partie będą szczuplejsze, a które pozostaną bez zmian.

Pozdrawiam