W jaki sposób powstało ogromne przekroczenie normy kwasu benzoesowego?

Wykonałem badania pośredni test dysbiozy. W teście wyszło ogromne, ponad 20-sto krotne przekroczenie kwasu benzoesowego. Norma to poniżej 1,10, a ja mam 26,19 !. Jak powstał w organizmie tak wysoki poziom kwasu? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie dolegliwości? Kto zalecił takie badanie i gdzie było wykonane? Wskazana wizyta u lek rodzinnego