W jaki sposób wyleczyć siniejący palec u prawej stopy?

Dzień dobry, Mam problem z siniejącym dużym palcem u prawej stopy, kiedy zmarznę, zwykle rozgrzanie stopy pomaga. Tymczasem teraz z powodu początków żylaków na nogach(siedzący tryb życia i niskie cisnienie) lekarz zalecił mi noszenie podkolanówek przeciwżylakowych. I niestety widzę że kiedy je mam na nogach, owy palec sinieje (cała reszta jest w porządku). Kolejną wizytę mam za 3 miesiące. Co może być przyczyną? Czy to coś poważnego czy mogę to zignorować? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wcześniej udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć