Wgłębienia na czole

Od okolo pól roku temu na czole pojawiaja mi się wglebienia w skorze od brwi do wlosow biegna takie rowki bardzo widoczne I od jakiegos czasu czuje pieczenie na czole czym to moze byc spowodowane dodam tez ze coraz wiecej wglebien mi sie robi a nigdy nie mialem zadnego urazu glowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie przyczyny powstawania zmian. W celu określenia rodzaju zmiany konieczne jest zbadanie oraz ewentualne wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.