Wklęsła blizna po usunięciu zmiany skórnej z piersi

Witam Jestem 2 mies.po wycięciu zmiany skórnej z piersi (dość duża, średnica 3x4 cm). Po zabiegu poszły mi szwy i rana się otworzyła. Już urosła część skóry, zostało jeszcze trochę bez. Ale ta skóra która urosła jest nierówna - w sensie taka jakby dziura. Czy jak wszystko już urośnie to jest szansa,że wyrówna się i będzie w miarę gładko czy blizna będzie taka wklęsła ? Proszę o odpowiedź specjalistę, który się zna na rzeczy trochę lepiej niż ja :) Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii.