Wrażenie drętwienia twarzy i kończyn

Witam. Często mam wrażenie dretwienia twarzy i kończyn. Ciężko mi się wydycha powietrze, nie potrafię wysiedziec w miejscu np. W samochodzie długo bo czuję się jakaś roztrzesiona mam wrażenie mocnego i szybkiego bicia serca. Dziwne uczucie mam też w żołądku nie boli mnie ale jest napięty cały czas mi się przelewa w nim zdaża się ze nie mogę jeść. Nie mogę funkcjonować proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.