Wrzód ropny między pośladkami u 22-latka a nowotwór włoskowaty

Witam mam pytanie. Mój brat ma 22 l. i co jakiś czas pokazuje mu się między pośladkami wrzód ropny lekarz mu powiedział na jednej wizycie czyszcząc mu to ,ze to jest nowotwór włoskowaty. czy lekarz nie badając tego może tak ocenić? Do jakiej specjalizacji lekarza ma się zgłosić proszę szybką poradę.Chciałabym mu pomóc . Dziękuję Marzos ;]

Witam , myślę , że w natłoku informacji i stresie pomyliła Pani nowotwór włoskowaty z TORBIELOWĄ WŁOSOWATĄ (nie jest to nowotwór) , najprawdopodobniej o tę chorobę tu chodzi. Sprawa jest do wyleczenia poprzez zabieg operacyjny przeprowadzony przez doświadczonego chirurga , który usunie z odpowiednim marginesem przyczynę dolegliwości , pozdrawiam , zż