Wszczepienie stymulatora serca a praca w kopalni

witam! mam wszczepiony kardiostymulator z powodu zespół chorej zatoki pracowalem 5 lat na kopalni czy moge sie starac o zdolnosc zeby wrócic dalej pracowac na kopalnie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisał Pan jakiego rodzaju pracę wykonuje w kopalni. Szczegółowe informacje na temat przeciwwskazań do określonego rodzaju pracy uzyska Pan u lekarza prowadzącego.