Wybór suplementów na stawy u 29-latki

Witam Mam pytanie odnośnie suplementów na stawy. Mam 29 lat i od kilku lat trenuje fitness ok 4 razy w tygodniu. Od zawsze odczuwalam strzelanie w stawach, szczególnie w kolanach i barku. Brałam juz kilka opakowań tabletek z kolagenem i wydawało mi się, że jest lekka poprawa. Natomiast teraz staram się o dziecko i nie wiem czy takie tabletki nie zaszkodzą dziecku. Bardzo proszę o odpowiedź czy mogę nadal brac takie suplementy czy raczej powinnam zrobić przerwę na czas starań o ciaze oraz w cia

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
Bezpiecznym preparatem jest flexitdrink firmy Nutrend, może Pani używać do momentu zajścia w ciążę, będąc w ciąży wszelkie suplemeenty diety należy odstawić i wprowadzić je po konsultacji z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam