Wydłużenie latencji złamków przy niedowładzie połowicznym

WITAM MAM 24 LATA UR SIĘ JAKO WCZEŚNIAK 6 M Z MPD I NIEDOWŁADEM POłOWICZNYM PRAWOSTRONNYM ZE SKRÓCENIEM KOŃCZYNY DOLNEJ PRAWEJ ,PRZYKURCZE ŚCIĘGNA ACHILLESA, SZPOTOWOŚĆ STOPY ,ENCEFALOPATIA WRODZONA MAM PYT OD JAKIEGOŚ CZASU MIEWAM ZACHWIANIA NIE MOGĘ UTRZYMAĆ ROWNOWAGI MIAŁAM ROBIONE BAD NAWET NIE WIEM JAK SIE NAZYWAŁ OTO WYNIK WYDŁUŻENIE LATENCJI ZAŁAMKÓW 3 I 5 PO PRAWEJ LEKARZ PRZEPISAŁ LEK HISTYGEN BARDZO BOLAŁA MNIE PO NIM GLOWA .CO TEN WYNIK OZNACZA PROSZĘ O ODPOWIEDZ I RADĘ

Ma Pan MPD mózgowe porażenie dziecięce ze spastycznym niedowładem połowiczym prawostronnym, z przykurczami; pewnie spowodowane uszkodzeniem lewej półkuli mózgu w okresie płodowy, wcześniactwem...
Nic dziwnego, że potencjały wywołane z prawych kończyn są wydłużone
Wskazane bad podstawowe krwi , aby wykluczyć inne przyczyny zawrotów, jak anemia, zaburzenia elektrolitowe, niedobory witami, choroby tarczycy
Może też kontrolne badanie MRI / lub TK/ mózgu.
Pozdrawiam