Wydobywający się gęsty płyn z sutka

Witam! Właśnie zauważyłam, że przy mocniejszym ściśnięciu moich piersi (szczególnie prawej) z sutka wydostaje się zielony gęsty płyn (w smaku jest gorzki i czuć jego smak długo w ustach). Jestem w 4 dniu okresu. Co może powodować taki stan i czy mam się denerwować z tego powodu?
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa. Być może konieczne będzie oznaczenie poziomu prolaktyny.