Wyliczanie dni płodnych a ciąża

Według mojego kalendarza dni płodne powinnam mieć za 2-3 dni, ale wczoraj kochałąm się z chłopakiem i skończył w mnie. Jakie jest prawdopodobieńśtwo zajścia w ciąże ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje. Jeśli Pani wyliczenia są poprawne to stosunek miał miejsce podczas dni potencjalnie płodnych. Proszę obserwować swój organizm i w razie opóźnienia się okresu wykonać test ciążowy.