Wymaz z penisa po stosowaniu leków

Witam po jakim czasie od stwosowania leków( antybiotyki: dokksycyklina, flukonzolum, intraconazolum, maści: clotrimazolinum, pimafucort, zalin, fentikonazol, płynów: octenisept, furacilin, a także furosemid) można robić wymaz z żołędzia na obecność bakterii i grzybów? Czy wymaz robiony na obecność HSV 1/2 (negatywny) po dwóch dniach odstawienia ww leków można uznać za miarodajny?

Witam,
przyjął Pan tak wiele różnie działających preparatów, iż zalecałabym odczekanie 2-4tyg. aby uzyskać miarodajny wynik (grzyby, bakterie)

Nie widzę w tym zestawie leków przeciwwirusowych (HSV) więc wynik badania w jego kierunku powinien pozostać miarodajny.

Pozdrawiam