Wynik ana3 u 51-letniej kobiety

wykonalam badanie ana3 wynik 1:10000 dajacych na komorkach hep-2 obrazswiecenia homogenny,ziarnistyi jaderkowy ss-a,ssb,ra-52 silnie dodatni o czym to moze swiadczyc i czym to leczyc gdyz okulista wykluczyl arachine i leki sterydowe gdyz posidam amd

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samych wyników badań immunologicznych nie można określić leczenia. Konieczne jest poznanie objawów oraz przeanalizować zyski i straty z odpowiedniego leczenia. Proponuję udać się do lekarza reumatologa.