Co oznaczają te parametry trzustkowe?

Dzień dobry ,co oznacza podwyższona echogenicznosc trzustki w USG ,oraz w badaniach laboratoryjnych ggtp 181 oraz lekko podwyższone eozynocyty u dorosłego
KOBIETA, 64 LAT około miesiąca temu

Brak opisu dolegliwości i szczegółowych informacji o pacjencie, nie da się na tej podstawie połączyć wspomnianych przez Panią nieprawidłowości w badaniach. Proszę skonsultować się ze specjalistą chorób wewnętrznych