Podwyższona echogeniczność trzustki i wątroby w wyniku USG jamy brzusznej
Po wykonaniu USG jamy brzusznej okazało się, że mam podwyższoną echogeniczność trzustki i wątroby . Więcej zmian nie stwierdzono .Co to może oznaczać?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowości w obrębie wątroby i trzustki. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.