Podwyższona echogeniczność miąższu wątroby i trzustka o wzmożonej echogeniczności w badaniu USG
Podwyższona echogenicznośc miąższu wątroby i trzustka o wzmożonej echogeniczności w badaniu USG. Lat 67. Co dalej?

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.