Interpretacja USG guzka pod skórą
Witam, proszę o interpretację wyniku USG guzka rosnącego pod skórą od ok. 5 lat. "W obrębie skóry ściany klatki piersiowej widoczny jest lity guzek o niejednorodnej mieszanej echogeniczności o wymiarach 27x15x30mm, nie naciekający mięśni."

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.