Wątroba o wzmożonej echogeniczności
Miałam robione usg i wyszło wątroba o nieco wzmożonej echogeniczności czy to się wyleczy

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania sugeruje nieprawidłowości w obrębie wątroby. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.