Badanie tomografii komputerowej wątroby
Witam. wynik badania tomografii komputerowej '' wątroba w prawym płacie zawiera obszar wielkości 10 x 13 x 11 cm o niejednorodnej densyjności - obraz podejrzany na HCC.'' co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 77 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na podejrzenie raka wątrobowokomórkowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.