Wynik tomografii komputerowej jamy brzusznej 27-letniej osoby do analizy
Witam, jakiś czas temu robiłam badanie Tomografii Komputerowej z kontrastem jamy brzusznej. Otrzymałam taki wynik: W segmencie 2/3 i segmencie 5/6 wątroby widoczne są dwie zmiany ogniskowe o średnicy 0,7 cm i 0,4 cm Proszę o informację czy to coś groźnego i jak mam postępować.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie wątroby. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.