Wynik tomografii komputerowej jamy brzusznej 27-letniej osoby do analizy

Witam, jakiś czas temu robiłam badanie Tomografii Komputerowej z kontrastem jamy brzusznej. Otrzymałam taki wynik: W segmencie 2/3 i segmencie 5/6 wątroby widoczne są dwie zmiany ogniskowe o średnicy 0,7 cm i 0,4 cm Proszę o informację czy to coś groźnego i jak mam postępować.

Magdalena Mroczek

Najlepiej będzie skontaktować się z lekarzem zlecającym badanie, który pokieruje dalszą diagnostyką zmian.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie wątroby. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.