Wynik tomografii komputerowej wątroby
Witam chciałabym zapytać co oznacza taki wynik tomografii komputerowej : Wątroba nie powiększona o jednorodnej strukturze.Niewielki obszar zmniejszonej densyjnosci ś.15mm podtorebkowo w sąsiedztwie więzadła obłego -obszar zaburzenia perfuzji? .poza tym bez zmian ogniskowych .

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
nie ma powodów do niepokoju, prosze zgłoscic się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie. zaburzenia perfuzji to zaburzenia przepływu krwi.