Miąższ nieco hiperechogeniczny, niejednorodny, pstry
Z moich badań USG wynika, że: Wątroba powiększona do 156 mm w projekcji p-a, miąższ nieco hiperechogeniczny, niejednorodny, "pstry". Wewnątrzwątrobowe drogi żółciowe, PŻW, ŻW, ŻGD, aorta brzuszna - nieposzerzone. Dodam jeszcze, że pozostałe narządy są w porządku. Co to oznacza?

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie wątroby. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.