Trzustka o nieco niejednorodnej echogeniczności
witam zrobiłam usg brzucha i trzustk jest wąska trzon grubości 11mm o nieco niejednorodenj echogeniczności nie wiem czy to dobrze czy nie martwie sie prosze o odpowiedz co to znaczy,

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki trzustki. Proszę zatem udać się do lekarza.